5 маловідомих розширень, які пришвидшать роботу сайту

Якщо сторінка вантажиться більше 2-х секунд – її можуть закрити перш ніж вона довантажиться. Тому нам потрібно витиснути з нашого сайту максимум.

Ось 5 перевірених в реальних умовах розширень для вашого сайту, про які ви навряд чи чули.

 

Smush

Сторінка плагіна: https://uk.wordpress.org/plugins/wp-smushit/

Основна функція: оптимізація всіх зображень на сайті, для зменшення їх розміру без втрати якості.

Перевага: Працює в фоновому режимі. Майже не впливає на швидкість роботи сайту. Можна задати обмеження розміру файлу для всіх фото. Наприклад, встановити обмеження 1440 пікселів по ширині. Коли ви завантажуєте файл зі стороною 1900 пікселів – воно автоматично буде зменшене. Таким чином можна удвічі зменшити час завантаження сторінки.

Недолік: В безкоштовній версії є обмежеження на кількість файлів.

 

Clean Image filenames

Сторінка плагіна: https://wordpress.org/plugins/clean-image-filenames/

Основна функція: перейменовує медіа файли (наприклад ціна.jpg) на сайті в латинські літери. Можна задати правила транслітерації, наприклад “ціна” може транслітерувати як “cina” чи “tsina”.

Перевага: Посилання на такі файли стають “читабельними” для людей і не здаються небезпечними в пошуку Google.  Якщо буде потреба переносити сайт з хостинга на хостинг і назви файлів матимуть кириличні або спеціальні символи – структура сайту може бути порушена.

Недолік: Немає.

 

Redirect 404 To Homepage

Сторінка плагіна:  https://uk.wordpress.org/plugins/404-to-homepage-littlebizzy/

Основна функція: якщо ви видалили якусь сторінку на сайті (або файл) – на нього можуть посилатися інші сторінки чи сайти в інтернеті. Якщо відвідувач потрапляє на сторінку “404 сторінку не знайдено” (тобто без вмісту) він негайно вийде з сайту і тим самим погано впливатиме на статистику сайту та рейтинг у пошуковій видачі.

Перевага: Не потребує додаткових налаштувань. Не впливає на швидкість роботи сайту.

Недолік: Не виявлено.

 

Disable XML-RPC
Сторінка плагіна: https://uk.wordpress.org/plugins/disable-xml-rpc-littlebizzy/

Основна функція: Зменшує кількість запитів до вашого сайту. Також слугує додатковим захистом, відключаючи можливість віддаленого доступу.

Перевага: Не потребує додаткових налаштувань. Не впливає на швидкість роботи сайту.

Недолік: Не виявлено.

 

DuracellTomi’s Google Tag Manager

Сторінка плагіна: https://uk.wordpress.org/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/

Основна функція: дозволяє просто використовувати код Google Tag Manager.

Перевага: Працює так само, як і код відстеження Google Analytics. Відповідно, чим менше зовнішніх запитів від сайту – тим він швидше вантажиться. Також, плагін допомагає відслідковувати покупки, відправку контактних форм, глибину прочитання сторінки та ще багато інших статистичних параметрів.

Недолік: Потрібно регулярно слідкувати за оновленнями плагіна і новими налаштуваннями.

 

Розширення (плагіни) це готові рішення для сайтів які вже готові. Їх потрібно лише правильно налаштувати і вчасно оновлювати. В готових рішеннях, що опубліковані в каталозі розширень WordPress.org, є одна суттєва перевага – вони зроблені на основі чітких і прописаних стандартів. З такими рішеннями проблеми можуть виникнути лише при неправильному використанні. Такі плагіни безпечні і дозволяють значно розширити функціонал вашого сайту.

Потрібна допомога в налаштуванні існуючого сайту на WordPress? Або плануєте створити новий сайт? Напишіть мені на hello@morkva.co.ua.

Block "recommended-blog-posts" not found

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *