Огляд транзакційних смс для WooCommerce

Хочете щоб клієнту після замовлення прийшло смс-підтвердження про те, що замовлення прийнято? Ваш магазин працює на Woocommerce? Для України не так багато сервісів, які пропонують таку послугу та ще за адекватні гроші.Тоді читайте далі…

Для чого використовувати смс інформування?

  1. Покупець може неправильно ввести свою електронну адресу,
  2. Покупець може не перевірити пошту після покупки,
  3. Це покращує репутацію магазину.

Вибір сервісу та плагіна

Чому ці два кроки описуємо разом?

Тому що Спершу ми обирали серед сервісів, які надсилають трансакційні смс, а потім дивилися, які плагіни дозволяють налаштувати таке підключення до Woocommerce. Виявляється, що деякі плагіни не оновлювалися більше 2-ох років, а отже не будуть адекватно працювати на Вукомерс 3+.

Всі сервіси, які пропонуються плагінами – закордонні. Відповідно ціни в доларах США або Євро. Ми перевірили:

 

Сервіс Ціна, євро Ціна, грн (курс 29,5)
WooSMS 0.013 – 0,04 0.383 – 1,180
SendInBlue 0.094 2.773
Clickatel 0.04 1.180
Nexmo 0.07 2.065
Twillio 0.076 2.242
Twizo 0.04 1.180

 

 

WooSMS та SendInBlue – мають свої власні плагіни. Clickatel, Nexmo, Twillio та Twizo – працюють через сторонні плагіни.

Nexmo i Twillio навіть не розглядали через високу вартість смс. SendInBlue спробували просто заради цікавості – має бути найвищий сервіс. Але безумовний фаворит – WooSMS. 38 коп. при нинішньому курсі, це майже ті самі 30 коп. що ми платимо за смс-розсилки. Забіжу наперед – щоб отримати тариф 38 коп., треба пройти верифікацію.

До слова про SendInBlue – підтримка працює не надто швидко. Одразу виявили баги і почали “фіксити” – тестові смс відправлялися, а реальні – ні. Через тиждень все виправили. Чемно і детально відповідали на всі запитання, але в результаті 2 проблеми (крім ціни):

  1. Кириличні смс автоматично транслітеруються (“Ваше замовлення” стане “Vashe zamovlennya”)
  2. СМС-ки надсилаються лише після оформлення замовлення і відправки (очікуємо оплати, в роботі, змінено, скасовано,… – не доступно)
SendinBlue sms options
dev.nabazari.in.ua

І розширювати функціонал не планують нажаль.

Twizo

Цей сервіс надає 2 Євро для тестування, тому спробували) А ще дуже зручно, що для текстового Sender ID (тобто текст замість номера телефону відправника).
Зареєструвалися на twizo.com, пройшли верифікацію пошти та номера телефону. Тепер заходимо в меню Applications і скопіюємо свій API key.

 

Тепер встановимо і налаштуємо плагін WooCommerce – APG SMS Notifications. 

Введіть раніше скопійований API key, номер телефону при реєстрації, Sender ID (11 символів). І зверніть увагу на налаштування “Send only this messages” – система стандартно буде відправляти 2 повідомлення – покупцю і Вам. Також можете налаштувати текст смс-ок на свій мак.

Повідомлення приходять миттєво. Кирилиця підтримується. Єдине що непокоїть – ціна 4 євроценти.

 

WooSMS

Працює через власний плагін WooCommerce WooSMS module. Процес реєстрації звичайний. Плагін пропонує найгнучкіші налаштування серед переглянутих. Можна налаштувати повідомлення не тільки відповідно до зміни статусу замовлення, але і створення нового користувача (верифікація через смс). Також можна додавати змінні, які “підтягуються” з бази: ім’я замовника, сума замовлення, дата, перелік товарів, контакти магазину, спосіб доставки і оплати, тощо.

По замовчуванню, WooSMS пропонує тариф 4 євро-центи за повідомлення, але можна пройти додаткову процедуру перевірки для наших мобільних операторів, і тоді одна смс-ка буде коштувати 38 копійок! Реєстрація може тривати 4 тижні.

Для наших клієнтів ми налаштовуємо смс-інформування. Це входить в місячний пакет хостингу, оновлень і обслуговування за 200 грн/міс.

Бажаєте дізнатися більше про послугу “інтернет-магазин” – пишіть на ihor@nabazari.in.ua

 

Block "recommended-blog-posts" not found

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *